Najít

soláriumPraha

Česká republika - kraje solarium Karlovarský kraj solarium Plzeňský kraj solarium Ústecký kraj solarium Liberecký kraj solarium Praha solarium Středočeský kraj solarium Jihočeský kraj solarium Králove Hradecký kraj solarium Pardubický kraj solarium Vysočina solarium Olomoucký kraj solarium Jihomoravský kraj solarium Moravskoslezský kraj solarium Zlínský kraj

Solarium a Kosmetické služby

Zenklova 1232/181
18200 Praha 8
zobrazit na mapě

Kraj: Praha
Město: Praha 8 - - Libeň

Telefon: 604462602

E-mail: citimseskvele@gmail.com

WWW: www.saloncitimseskvele.cz

Popis

SOLÁRIUM A KOSMETICKÉ SLUŽBY (SALÓN - CÍTÍM SE SKVĚLE)

V provozovně Solária máme Ergoline Classic 500 Turbo Power nebo Avantgarde 600 Turbo Power s úplně novými trubicemi UV, které pravidelně servisujeme a čistíme. Teď navíc ZDARMA rozdáváme jednorázové roušky pro naše zákazníky. Cena za 1 minutu opalování na oba stroje je 16 Kč, ale máme výhodné ceny při opalování na 15 minut za 200 Kč nebo na 20 minut za 280 Kč. Specializujeme se na opalování v soláriu s prohřívací štiplavou kosmetikou v podobě krémů či gelů a velkou pozornost věnujeme také péči po opalování v podobě krémů, sprchových gelů s betakarotenem, ktéré zaručuje zafixování Vašeho sexy opálení. Spolupracujeme se špičkami světového formátu solární kosmetiky jako je AUSTRALIAN GOLD, TANNYMAXX, PRO TAN, ORANJITO, ED HARDY, DEVOTED CREATION a spoustu dalších. Bohatá nabídka solární kosmetiky a kosmetiky po opalování není vše, co Vás zaujme. Vybírat můžete z nabídky solárních doplňků jako jsou potravinové doplňky a specializované nápoje, balzámy na rty nebo osvěžujícího postřiku na tělo do solária rovnou za chodu přístroje. Přijďte a uvidíte sami. Navštívit nás můžete bez rezervace od pondělí do pátku od 12:00 do 20:00 hodin nebo se zarezervujte telefonicky na čísle: 604 652 602 nebo online na našich stránkách www.saloncitimseskvele.cz v sekci REZERVACE ONLINE. Najdete tam také další informace, fotky interiéru i exteriéru salónu nebo nabídku kompletních služeb a spoustu dalších zajímavostí.

V provozovně Kosmetických služeb Vám nabízíme profesionální kosmetické ošetření pro všechny typy pleti, Lash Lifting, Lash Botox, depilace obličeje a celého těla nebo třeba báječná medová masáž a spoustu dalších služeb. Prodlužování řas metodou řasa na řasu za pouhých 990 Kč a zvýhodněná cena za doplnění řas. Přijďte k nám. Těšíme se na Vaši návštěvu. Kosmetické služby lze zarezervovat na našich webových stránkách www.saloncitimseskvele.cz v sekci REZERVACE ONLINE případně telefonicky s kosmetičkou Lucií na čísle: 792 454 754 nebo na emailu: citimseskvele@gmail.com.

PŘEDMĚTEM ČINNOSTI NAŠEHO PODNIKÁNÍ JE VAŠE KRÁSA A KRÁSNÉ OPÁLENÍ

NAŠÍ INSPIRACÍ JE VAŠE KRÁSA, NAŠÍM KRITÉRIEM JE VAŠE SPOKOJENOST A NAŠÍM CÍLEM JE VÁŠ NÁVRAT.

Vybavení

PROVOZOVNA SOLÁRIA V SALÓNU - CÍTÍM SE SKVĚLE:

Provozujeme tyto typy solárií - horizontální solárium ERGOLINE AVANTGARDE 600 TURBO POWER a horizontální solárium ERGOLINE CLASSIC 500 TURBO POWER

Nabízíme možnost sestavení opalovacího plánu na míru každému klientovi a určení fototypu pokožky ZDARMA.

Potěšíme Vás bohatým výběrem solární kosmetiky a doplňků, spolupracujeme se špičkovými značkami světového formátu jako je AUSTRALIAN GOLD, ED HARDY, TANNYMAXX, PRO TAN, ORANJITO, DEVOTED CREATION a spoustu dalších. Specializujeme se na užívání prohřívací štiplavé kosmetiky do solária a pozornost věnujeme také péči po opalování v podobě sprchových gelů s obsahem betakarotenu pro udržení sexy opálení nebo tělových krémů pro hydrataci pokožky.

Navíc každému klientovi Solária a Kosmetických služeb nabídneme osvěžující drink dlle aktuální nabídky ZDARMA!

Nabízíme Vám skvělou relaxaci, sexy opálený vzhled Vaší pokožky, příjemné prostředí a profesionálně vyškolenou obsluhu, která je vždy připravena Vám se vším poradit.

Neváhejte už ani chvíli a navštivte nás v nově otevřené provozovně Solária a Kosmetických služeb (Salón - Cítím se skvěle) na adrese Zenklova 1232/181, 182 00 Praha 8  - Libeň (přízemí vlevo).

Ceník

CENÍK PROVOZOVNY SOLÁRIA V SALÓNU - CÍTÍM SE SKVĚLE:

1 minuta opalování ... 16 Kč

10 minut opalování ... 160 Kč

12 minut opalování ... 192 Kč

15 minut opalování ... 200 Kč = výhodná cena za opalování!

20 minut opalování ... 280 Kč = výhodná cena za opalování!

25 minut opalování ... 360 Kč = výhodná cena za opalování!

Jednorázové krémy na opalování v soláriu stojí od 79 kč, jednorázové krémy po opalování stojí také od 79 Kč!

Osvěžující nápoj dle nabídky konkrétní den máme pro každého klienta ZDARMA!

Sestavení opalovacího plánu na míru a určení fototypu pokožky je ZDARMA!

Otevírací doba

Po: 12:00 - 20:00 hod (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy nebo online rezervace)

Út:  12:00 - 20:00 hod  (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy nebo online rezervace)

St:  12:00 - 20:00 hod  (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy nebo online rezervace)

Čt:  12:00 - 20:00 hod  (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy nebo online rezervace)

Pá: 12:00 - 20:00 hod  (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy nebo online rezervace)

So: na základě předchozí domluvy nebo online rezervace či rezervace na telefonu: 604 462 602
Ne: na základě předchozí domluvy nebo online rezervace či rezervace na telefonu: 604 462 602

Další služby

PROVOZOVNA KOSMETICKÝCH SLUŽEB V SALÓNU - CÍTÍM SE SKVĚLE:

V provozovně Kosmetických služeb Vám nabízíme profesionální kosmetické ošetření pro všechny typy pleti, Lash Lifting, Lash Botox, depilace obličeje a celého těla nebo třeba báječná medová masáž a kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu a spoustu dalších služeb. Specialitou je prodlužování řas metodou řasa na řasu za pouhých 990 Kč a zvýhodněná cena za doplnění řas. Rezervovat kosmetické služby si můžete  na našich webových stránkách našeho salónu www.saloncitimseskvele.cz v sekci REZERVACE ONLINE případně telefonicky s kosmetičkou Lucií na čísle: 792 454 754.

PPL PARCELSHOP v SALÓNU - CÍTÍM SE SKVĚLE:

Nově také provozujeme PPL Parcelshop. Odesílejte, vyzvedávejte nebo reklamujte Vaše zásilky bez dlouhých front a zbytečného čekání u nás v provozovně Solária a Kosmetických služeb (Salón - Cítím se skvěle) na adrese Zenklova 1232/181, 18200 Praha 8 - Libeň (přízemí vlevo)

ULOŽENKA.CZ V SALÓNU - CÍTÍM SE SKVĚLE:

Profesionální dopravní a logistické služby pro e-commerce. Jakmile vybraný dopravce převezme Vaši zásilku k přepravě, obdržíte prostřednictvím SMS nebo mailu přepravní kód zásilky. Zadáním kódu do systému sledování snadno zjistíte, kde se zásilka právě nachází nebo zda je již připravena k vyzvednutí na některém z výdejních míst: https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek/sledovani-zasilek 

Fotogalerie


Mapa

Hodnocení solaria

sluníčko sluníčko sluníčko sluníčko sluníčko 2.47

Za správnost informací a původ dat odpovídá solárium Solarium a Kosmetické služby.