Najít

soláriumJihočeský kraj

Česká republika - kraje solarium Karlovarský kraj solarium Plzeňský kraj solarium Ústecký kraj solarium Liberecký kraj solarium Praha solarium Středočeský kraj solarium Jihočeský kraj solarium Králove Hradecký kraj solarium Pardubický kraj solarium Vysočina solarium Olomoucký kraj solarium Jihomoravský kraj solarium Moravskoslezský kraj solarium Zlínský kraj

ZAVADILKA 2620 PREMIUM WELLNESS

Zavadilka 2620
37005 České Budějovice
zobrazit na mapě

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice

Telefon: 385310414

E-mail: relax@zavadilka2620.cz

WWW: www.zavadilka2620.cz

Popis

Prémiové prostředí Nechte se hýčkat pětihvězdičkovým komfortem. Potřebujete s sebou pouze chut si odpočinout a nabrat nové síly. Vše ostatní u nás dostanete. Prostory byly navrženy a vybudovány s důrazem na kvalitu, prémiové materiály a maximální požitek návštěvníků. V rámci provozu se můžete spolehnout na vždy 100% úklid a hygienu. 

 

Absolutní soukromí Prostor je k dispozici pouze po rezervaci v režimu privátního pronájmu jako celek, včetně všech služeb, příslušenství i šatny. Při relaxaci nebudete ničím a nikým rušeni. Můžete se věnovat pouze sobě a svým blízkým, se kterými k nám přijdete načerpat nové síly. 

 

Multifunkční prostor Pro relaxaci těla a duše je vám k dispozici Finská sauna, Parní kabina, dvě hydromasážní/perličkové/Milk O2 vany, každá pro dvě osoby, 2x dešťová/ruční spcha, schlazovací polévací vědro, prohřívací/schlazovací vodní mlha, 4x komfortní prostorná lehátka, šatna s toaletou. Veškeré technologie i celý prostor jsou osazeny chytrou scénickou chromoterapií. Wellness je ozvučeno s možností vlastního ovládání hudby a samozřejmě můžete využít vysokorychlostní wi-fi připojení.

<div>  </div>

Vybavení

 

Ceník

 

Otevírací doba

 

Další služby

 

Mapa

Hodnocení solaria

sluníčko sluníčko sluníčko sluníčko sluníčko 2.77

Za správnost informací a původ dat odpovídá solárium ZAVADILKA 2620 PREMIUM WELLNESS.