Najít

soláriumČeská Republika

Česká republika - kraje solarium Karlovarský kraj solarium Plzeňský kraj solarium Ústecký kraj solarium Liberecký kraj solarium Praha solarium Středočeský kraj solarium Jihočeský kraj solarium Králove Hradecký kraj solarium Pardubický kraj solarium Vysočina solarium Olomoucký kraj solarium Jihomoravský kraj solarium Moravskoslezský kraj solarium Zlínský kraj

Jak přidat solárium

Připravili jsme pro Vás kromě video návodů, ve kterých najdete přesné postupy k jednotlivým bodům také textovou nápovědu. Nápovědu, která by Vám měla pomoci s registrací Vašeho profilu, dále s přihlášením do administrační části a v poslední řadě jak postupovat při zapomenutí hesla. Kdyby Vám bylo cokoliv nejasného nebo měli s čímkoliv problém, obraťte se prosím na náš e-mail help@opalovacka.cz. Nyní už k jednotlivým bodům.

1. Registrace

1.1 Registrace uživatele

Předpokladem pro užívání služeb serveru Opalovačka.cz je úspěšná registrace. Registrační formulář najdete kliknutím na "přidat solárium" (viz. obrázek) přidat solárium. Důležitým faktem je, že počáteční registrace obsahuje údaje o provozovateli, nikoli o soláriu. Registrace Vašeho solária bude následovat později. Pokud vlastníte více solárních studií, nevadí. Ve Vašem profilu máte možnost přidávat solárií, kolik jen chcete. Vaše údaje jsou potřebné pro komunikaci s provozovatelem a pracovníky serveru. Tyto údaje nebudou nikde zveřejněny. Vyplňte tedy prosím Vaše kontaktní údaje. Nezapomeňte vložit správný e-mail na který máte přístup. Bez potvrzení registrace, které Vám bude zasláno na vyplněný e-mail nebude Vaše registrace dokončena. Veškeré údaje v registračním formuláři jsou povinné. Vaše údaje musí být pravdivé. Přihlašovacím jménem se stává Vaše obchodní identifikační číslo IČ. Heslo si nastavujete sami.

1.2 Potvrzovací e-mail

Na Vámi vyplněnou e-mailovou adresu obdržíte do 5 minut potvrzovací e-mail, který obsahuje potvrzovací klíč na který je potřeba kliknout. Potvrzovací e-mail Vám dojde z e-mailové adresy registrace@opalovacka.cz. Na tento e-mail prosím neodpovídejte. V případě potíží nebo dotazů prosím používejte e-mail help@opalovacka.cz. Kliknutím na potvrzovací klíč otevřete stránku serveru Opalovacka.CZ kde bude napsána informace o aktivování uživatelského účtu. Následně Vám na vyplněnou e-mailovou adresu přijde e-mail ohledně kompletní registrace. Na daný e-mail opět neodpovídejte. Obsahem bude Vaše registrační údaje v případě, že by jste je později zapomněli. Nyní se můžete přihlásit.

2. Přihlášení

2.1 Přihlášení uživatele

Pro přidání Vašeho solária je potřeba přihlášení. Přihlašovací formulář najdete kliknutím na "editovat solárium" (viz. obrázek) přidat solárium. Jako přihlašovací jméno použijte Vaše obchodní identifikační číslo . Přihlašovací heslo jste si vytvořili sami. Pokud jste toto heslo zapomněli vyplňte formulář pro zapomenuté heslo. Na Váš e-mail zašleme zprávu, která bude obsahovat odkaz a kód pro ověření. Po kliknutí na odkaz se Vám otevře stránka ve které najdete 3 formuláře. Do prvního vložíte ověřovací kód a do zbylých dvouch formulářů vložíte nové heslo. Po správném vyplnění se můžete přihlásit. Po úspěšném přihlášení se nacházíte v administrační části ve které můžete pracovat nejen se svými údaji, ale také přidávat, editovat a mazat Vaše solária. V případě potíží se prosím obraťte na help@opalovacka.cz.

Pokud máte i přesto potíže, kontaktutje nás na help@opalovacka.cz.