Najít

soláriumČeská Republika

Česká republika - kraje solarium Karlovarský kraj solarium Plzeňský kraj solarium Ústecký kraj solarium Liberecký kraj solarium Praha solarium Středočeský kraj solarium Jihočeský kraj solarium Králove Hradecký kraj solarium Pardubický kraj solarium Vysočina solarium Olomoucký kraj solarium Jihomoravský kraj solarium Moravskoslezský kraj solarium Zlínský kraj

Opalovacka.cz - propagace katalogu

Snažíme se propagovat tento katalog na vysoce navštěvovaných portálech pro ženy. Tím se vstáváme nejpropagovanějším katalogem solárií a solárních studií v České republice. Pečlivě vybíráme tématické reklamy, přes které oslovíme právě ženy, dívky, ale také muže. Tímto způsobem se snažíme informovat o našem katalogu co největší počet uživatelů českého internetu. Získáváme návštěvníky našeho katalogu, čimž registrovaným solárním studiím nabízíme potenciální klientky a klienty.

Inzerujeme nebo jsme inzerovali

Girlie.cz

inzerece na girlie.cz
V polovině února 2010 jsme zakoupili další reklamní prostor pro banner, který slouží k propagaci našeho katalogu. Reklamy není nikdy dost. Na tomto především dívčím portále Girlie.cz , který obsahuje zajímavé články oslovujeme především dívky a ženy okolo 16 - 25 let. Tato skupina patří zajisté mezi tu, která o sebe dbá asi nejčastěji a návštěvu solárií berou jako běžnost. Naše reklamní pozice je na dobrém místě a osloví tisícovky návštěvníků měsíčně.

Slecna.info

inzerece na dokonalezeny.cz
Začátkem února 2010 jsme zakoupili reklamní prostor na dalším vysoce navštěvovaném portále pro mladší ženy, které mohou mít zajisté velký zájem o návštěvu solária. Podle statistik má Slečna.info okolo 33 000 návštěv za měsíc. Náš reklamní banner je zobrazen na všech stránkách i podstránkách tohoto portálu. Je samozřejmě na nejviditelnější pozici, což znamená, že oslovíme co největší počet návštěvníků. Takto oslovíme další skupinu lidí a doufejme, že se jim náš katalog zaryje do jejich paměti. Snažíme se propagovat náš katalog opravdu co nejvíce. Pokud ještě nemáte profil Vašeho solária v našem katalogu, vytvořte jej co nejdříve. Náš katalog Vám zajistí nové návštěvníky.

DokonaleZeny.cz

inzerece na dokonalezeny.cz
V polovině ledna 2010, pouze pár dní po spuštění katalogu jsme zakoupili měsíční reklamu na vysoce navštěvovaném portále DokonaléŽeny.cz. Během měsíce reklamní kampaně byl náš reklamní banner zobrazen více jak 250 000x. Díky výborné pozici a především zobrazení na všech stránkách i podstránkách jsme oslovili opravdu největší počet možných návštěvníků. Jelikož chceme oslovit i uživatele ostatních portálů a dát v podvědomí náš katalog , přerušili jsme reklamní kampaň po 1 měsíci. Možnost opakované inzerce není samozřejmě vyloučen.

Samozřejmě se nejedná o jediné reklamní kampaně, které nám pomáhají k propagaci katalogu. Máme zakoupené další balíčky reklamní kampaní na ač méně navštěvovaných, tak na zajímavých portálech, na kterých oslovíme další skupiny českých uživatelů internetu. Ve stručnosti vybereme ty nejzajímavější.

www.foto-modelky.cz
www.eva-aichmajerova.cz
www.vanessa-hudgens.cz
www.vsetin-info.cz

Poslední aktualizace byla provedena 15. února 2010