Najít

soláriumPraha

Česká republika - kraje solarium Karlovarský kraj solarium Plzeňský kraj solarium Ústecký kraj solarium Liberecký kraj solarium Praha solarium Středočeský kraj solarium Jihočeský kraj solarium Králove Hradecký kraj solarium Pardubický kraj solarium Vysočina solarium Olomoucký kraj solarium Jihomoravský kraj solarium Moravskoslezský kraj solarium Zlínský kraj

Solárium a Kosmetické služby

Zenklova 1232/181
18000 Praha 82 - Libeň
zobrazit na mapě

Kraj: Praha
Město: Praha 82 - Libeň

Telefon: 604462602

E-mail: info@saloncitimseskvele.cz

WWW: www.saloncitimseskvele.cz

Popis

SOLÁRIUM A KOSMETICKÉ SLUŽBY (SALÓN - CÍTÍM SE SKVĚLE)

V provozovně Solária máme kvalitní německý přístroj Ergoline Classic 500 Turbo Power se 160 W trubicemi UV, které pravidelně servisujeme a čistíme. Cena za 1 minutu opalování je 18 Kč, takže při opalování na 15 minut zaplatíte 270 Kč nebo na 20 minut 360 Kč. Specializujeme se na opalování v soláriu s prohřívací HOT TINGLE kosmetikou v podobě krémů či gelů a velkou pozornost věnujeme také péči po opalování v podobě krémů, sprchových gelů s betakarotenem, ktéré zaručují zafixování Vašeho sexy opálení. Spolupracujeme se špičkami světového formátu solární kosmetiky jako je Australian Gold, Designer Skin, Devoted Creation, Tannymaxx, Pro Tan, Oranjito, Ed Hardy a spoustu dalších. Bohatá nabídka solární kosmetiky a kosmetiky po opalování není vše, co Vás zaujme. Vybírat můžete z nabídky solárních doplňků jako jsou potravinové doplňky a specializované nápoje a balzámy na rty. Přijďte a uvidíte sami. Navštívit nás můžete bez rezervace od pondělí do pátku od 12:00 do 20:00 hodin nebo se zarezervujte telefonicky na čísle: 604 652 602 nebo online na našich stránkách www.saloncitimseskvele.cz v sekci rezervace on-line. Najdete tam další informace, fotky interiéru a exteriéru Salónu, nabídku kompletních služeb a spousty dalších zajímavostí. Máme příjemné prostředí a profesionálně vyškolenou obsluhu, která je vždy připravena poradit. Zdarma Vám pomůžeme určit fototyp Vaší pokožky a sestavíme Vám opalovací plán na míru, ať vyhovuje Vašim potřebám.

Předmětem činnosti našeho podnikání je Vaše krása a krásné opálení. Naší inspirací je Vaše krása, naším kritériem je Vaše spokojenost a naším cílem je Váš návrat. Sexy opálení je novým ideálem krásy.

Těšíme se na Vaši návštěvu v provozovně Solária a Kosmetických služeb (Salón - Cítím se skvěle) na adrese Zenklova 1232/181, 180 00 Praha 82 - Libeň (přízemí vlevo) od pondělí do pátku od 12 do 20 hodin (v jiný den či hodinu je možné na základě domluvy). Více informací najdete na webových stránkách www.saloncitimseskvele.cz nebo nám můžete zavolat na recepci na telefon: 604 462 602 nebo napsat na email: info@saloncitimseskvele.cz. Váš Salón - Cítím se skvěle!

Vybavení

PROVOZOVNA SOLÁRIA V SALÓNU - CÍTÍM SE SKVĚLE:

Provozujeme tento typ solária - horizontální solárium horizontální solárium ERGOLINE CLASSIC 500 TURBO POWER.

Nabízíme možnost sestavení opalovacího plánu na míru každému klientovi a určení fototypu pokožky ZDARMA. Dále klienti mohou koupit permanentku na 150 minut opalování za 2.100 Kč, takže 1 minuta opalování stojí výhodných 14 Kč. Jako dárek ZDARMA k permanentce dostanete 3 jednorázové krémy do solária.

Potěšíme Vás bohatým výběrem solární kosmetiky a doplňků, spolupracujeme se špičkovými značkami světového formátu jako je AUSTRALIAN GOLD, DESIGNER SKIN, EMERALD BAY, ED HARDY, TANNYMAXX, PRO TAN, ORANJITO, DEVOTED CREATION a spoustu dalších. Specializujeme se na užívání prohřívací štiplavé kosmetiky do solária a pozornost věnujeme také péči po opalování v podobě sprchových gelů s obsahem betakarotenu pro udržení sexy opálení nebo tělových krémů pro hydrataci pokožky.

Navíc každému klientovi Solária a Kosmetických služeb nabídneme osvěžující drink dle aktuální nabídky ZDARMA!

Nabízíme Vám skvělou relaxaci, sexy opálený vzhled Vaší pokožky, příjemné prostředí a profesionálně vyškolenou obsluhu, která je vždy připravena Vám se vším poradit.

Neváhejte už ani chvíli a navštivte nás v nově otevřené provozovně Solária a Kosmetických služeb (Salón - Cítím se skvěle) na adrese Zenklova 1232/181, 182 00 Praha 8  - Libeň (přízemí vlevo).

Ceník

CENÍK PROVOZOVNY SOLÁRIA V SALÓNU - CÍTÍM SE SKVĚLE:

1 minuta opalování ... 18 Kč

10 minut opalování ... 180 Kč

12 minut opalování ... 216 Kč

15 minut opalování ... 270 Kč

20 minut opalování ... 360 Kč

25 minut opalování ... 450 Kč

Jednorázové krémy na opalování v soláriu stojí 99 kč!

Osvěžující nápoj dle nabídky konkrétní den máme pro každého klienta ZDARMA!

Sestavení opalovacího plánu na míru a určení fototypu pokožky je ZDARMA!

Otevírací doba

Po: 12:00 - 20:00 hod (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy)

Út:  12:00 - 20:00 hod  (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy)

St:  12:00 - 20:00 hod  (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy)

Čt:  12:00 - 20:00 hod  (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy)

Pá: 12:00 - 20:00 hod  (jiný čas je možný na základě předchozí domluvy)

Další služby

PPL PARCELSHOP v SALÓNU - CÍTÍM SE SKVĚLE:

Nově také provozujeme PPL Parcelshop. Odesílejte, vyzvedávejte nebo reklamujte Vaše zásilky bez dlouhých front a zbytečného čekání u nás v provozovně Solária a Kosmetických služeb.

VÝDEJNÍ MÍSTO WE|DO Point (dříve Uloženka) V SALÓNU - CÍTÍM SE SKVĚLE:

Profesionální dopravní a logistické služby pro e-commerce. Jakmile vybraný dopravce převezme Vaši zásilku k přepravě, obdržíte prostřednictvím SMS nebo mailu přepravní kód zásilky. Zadáním kódu do systému sledování snadno zjistíte, kde se zásilka právě nachází nebo zda je již připravena k vyzvednutí na některém z výdejních míst: https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek/sledovani-zasilek.

UPS ACCESS POINT:

Od května 2022 jsme uzavřeli smlouvu také s přepravní společností UPS a začínáme fungovat jako UPS ACCESS POINT pro vyzvedávání nebo odesílání Vašich zásilek ze zahraničí.

DPD PICK UP a POŠTA BALÍKOVNA:

Nově také fungujeme jako výdejní i příjmové místo DPD PICKUP a POŠTA BALÍKOVNA. Ať už zvolíte jakoukoliv společnost k odeslání či doručení Vašich zásilek, věříme, že budete spokojeni především s možností si balík vyzvednout či poslat od pondělí do pátku od 12 do 20 hodin u nás v provozovně bez front a dlouhého čekání jako na poště nebo bez marného vyhlížení doručovatele u Vás doma. BALÍKOVNA je výhradním partnerem České pošty. Je to velmi snadné, pohodlné a vše k odeslání uděláte z pohodlí domova, případně pro vyzvednutí postačí PIN či Heslo, které je zasíláno na e-mail nebo SMS zprávou.

Fotogalerie


Mapa

Hodnocení solaria

sluníčko sluníčko sluníčko sluníčko sluníčko 2.74

Za správnost informací a původ dat odpovídá solárium Solárium a Kosmetické služby.