Najít

soláriumPlzeňský kraj

Česká republika - kraje solarium Karlovarský kraj solarium Plzeňský kraj solarium Ústecký kraj solarium Liberecký kraj solarium Praha solarium Středočeský kraj solarium Jihočeský kraj solarium Králove Hradecký kraj solarium Pardubický kraj solarium Vysočina solarium Olomoucký kraj solarium Jihomoravský kraj solarium Moravskoslezský kraj solarium Zlínský kraj

Studio Memphis

HŘÍMALÉHO 22
323 00 Plzeň
zobrazit na mapě

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň - PLZEŇ

Telefon: 605 715 932

E-mail: m.sinkulova@seznam.cz

WWW: www.studiomemphis.cz/

Popis

Postaráme se o Vaše ruce a nohy od pokožky až po nehty příjemnou masáží, voňavým peelingem, regenerační maskou nebo teplým parafínovým zábalem. Samozřejmostí je používání přípravků vysoké kvality značkových firem.
K péči o pleť patří samozřejmě také solárko. I Vy můžete být po celý rok krásně opálení v našem výkonném prostorném turbosoláriu Lotus, které je opatřeno dvoubarevnými trubicemi Le Xtra pro stejnoměrné opálení nohou a celého těla. K zakoupení nabízíme i výhodné permanentky a slevové karty pro studenty, kvalitní solární kosmetiku.
V rámci služeb našeho studia nabízíme ke slavnostním příležitostem krásné dárkové poukazy na všechny nabízené služby, kterými zaručeně potěšíte každou ženu.
Rádi Vás uvítáme mezi svými klientkami a věříme, že v našem studiu MEMPHIS naleznete kvalitní služby a prostředí pohody. Doufáme, že se nám alespoň částečně podaří přenést na Vás dobrou náladu, která u nás obvykle panuje a přejeme si, abyste se při každé návštěvě studia cítili vždy co nejlépe a odcházeli dobře naladěni, odpočinutí a krásnější.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vybavení

Nabízíme opalování v našem výkonném a prostorném tubosoláriu Lotus od firmy UWE. Naše solárium má dvoubarevnou trubici se systémem LEXTRA pro stejnoměrně hluboké opálení nohou i celého těla. Prostorný tunel a plynule regulovatelné větrání poskytují při opalování maximální komfort a pohodlí.

Ceník

1min.......... 10Kč

Permanentky:
100min........... 900Kč


(1min.= 9Kč)
165min.......... 1500Kč


(1min.= 9Kč)
+10%sleva na solární kosmetiku


200min.......... 1600Kč
(1min.= 8Kč)


240min.......... 2000Kč
(1min.=8Kč)
+20%sleva na solární kosmetiku


1min.pro studenty 8Kč
(potvrzení o studiu)


 

Otevírací doba

dle objednávek 

Další služby

SPA Manikúra
Nehtová modeláž
SPA Pedikúra
 Vlasové studio 
Kosmetika

Fotogalerie


Mapa

Hodnocení solaria

sluníčko sluníčko sluníčko sluníčko sluníčko 2.83

Za správnost informací a původ dat odpovídá solárium Studio Memphis.